Wielka promocja!
Hochland na
Piątkę! Poznaj zasady.

Jakie są zasady promocji?

Kup promocyjne
opakowanie

sera Hochland

Wpisz kod promocyjny
z opakowania

na hochlandna5.pl

Wybierz partnera
i odbierz gwarantowaną
nagrodę 5zł

Jakie produkty biorą udział w promocji?

Promocją objęte są sery topione Hochland oznaczone promocyjną naklejką lub etykietą. Pod naklejką lub etykietą znajduje się 12-znakowy kod promocyjny. Wszystkie produkty objęte promocją znajdują się w (poniższym) zestawieniu.

 • Ser topiony
  w krążku 200G
 • Ser topiony
  w bloczku 100G
 • Ser topiony
  w plastrach 130G
 • Ser topiony
  w kubku 140G
 • Ser topiony
  w plastrach na gorąco
  144G

Gdzie mogę znaleźć kod promocyjny?

Kod promocyjny znajduje się pod naklejką. Należy oderwać wierzchnią warstwę.
W przypadku sera topionego w bloczku kod znajduje się pod owijką. Prosimy o ostrożne, zgodne z instrukcją otwieranie owijki tak, by nie uszkodzić kodu.

Ile razy mogę wykorzystać jeden kod promocyjny?

Kod promocyjny można wykorzystać tylko jeden raz.

Kod jest niewyraźny i nie mogę go odczytać poprawnie, co robić?

Skontaktuj się z Obsługą Promocji przez panel w zakładce KONTAKT.

System nie akceptuje kodu promocyjnego spod naklejki lub etykiety?

Jeśli kod nie był wcześniej wykorzystany a masz problem z jego wprowadzeniem do systemu skontaktuj się z Obsługą Promocji przez panel w zakładce KONTAKT.

Czy można zamienić kody na ekwiwalent pieniężny?

Nie można.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa do 31.05.2017 r.

Jakie nagrody gwarantowane mogę odebrać?

Cinema City
Wygenerowany Kod zniżkowy może zostać wykorzystany przez Uczestnika Promocji we wszystkich kinach Cinema City przy zakupie jednego biletu 2D na dowolny seans filmowy. Kod zniżkowy nie obowiązuje na seanse w salach Skoda 4DX, salach VIP, na pokazy specjalne oraz maratony filmowe; Kod zniżkowy nie może zostać wykorzystany w „Tanie środy”.
Przy dokonywaniu zakupu biletu Uczestnik Promocji musi okazać Kod zniżkowy (otrzymany na podany przez niego numer telefonu).

Home&You
Wygenerowany Kod zniżkowy może zostać wykorzystany przez Uczestnika Promocji w sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym znajdującym się pod adresem http://www.home-you.com
Kody zniżkowe mogą ulec kumulacji, zgodnie z poniższymi zasadami:
1 x Kod promocyjny = 1 Kod zniżkowy o wartości 5 złotych zniżki przy dokonaniu zakupów za minimum 25 zł
4 x Kod promocyjny = 1 Kod zniżkowy o wartości 20 złotych zniżki przy dokonaniu zakupów za minimum 100 zł
Przy dokonywaniu zakupów Uczestnik Promocji musi okazać otrzymany na podany przez niego adres e-mail Kod zniżkowy, w przypadku zakupów w sklepie online Kod zniżkowy musi zostać wpisany na stronie sklepu internetowego w chwili dokonywania transakcji zakupu.

merlin.pl
Wygenerowany Kod zniżkowy może zostać wykorzystany przez Uczestnika Promocji w sklepie internetowym
znajdującym się pod adresem http://www.merlin.pl, przy dokonaniu przez Uczestnika zakupów za minimum 38 zł (po odliczeniu innych zniżek i promocji) na dowolny asortyment.

SuperPharm
Wygenerowany Kod zniżkowy może zostać wykorzystany przez Uczestnika Promocji wyłącznie w sklepach stacjonarnych SuperPharm, przy dokonaniu przez Uczestnika zakupów za minimum 35 zł, za wyjątkiem leków, sprzętu medycznego, wyrobów medycznych, kart podarunkowych, mleka modyfikowanego dla dzieci, pieluch.

×
Na serwisie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotychczasowych cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności serwisu. Dowiedz się więcej.